Siebenbürgen Zahl der Lose: 1744
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2804906
22330
434
Transylvania
Ansichtskarten
T3
Szászivánfalva, Eibesdorf, Ighisu Nou; Kirchenburg. Jos. Drotleff / vártemplom / castle church (felszíni sérülés / surface damage) 2809404
22331
434
4600
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Szászkabánya, Németszászka, Sasca Montana; Malomvölgy. Franz Krisch kiadása / Mühlthal / Porte Orientalis / valley (felületi sérülés / surface damage) 2429875
22332
434
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1941 Szászrégen, Reghin; Fő utca / main street (EK) 2805819
22333
434
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1910 Szászrégen, Reghin; Közép utca, Eduard Theil üzlete. Bischitz J. kiadása / Mittelgasse / street view, shops (EK)
2805817
22334
434
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1909 Szászrégen, Reghin; Fő tér, Lázár, Frank, Schupiter R., Márk Farkas üzlete, Márk szálloda. Bischitz J. kiadása / Hauptplatz / main square, shops, hotel (EK) 2805823
22335
434
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1914 Szászrégen, Reghin; Fő tér. W. Schebesch kiadása / Hauptplatz / main square (EK)
1971702
22336
434
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Szászrégen, Reghin; Fő utca, templomok, üzlet / main street, churches, shop 2058821
22337
434
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1912 Szászrégen, Reghin; Maros part. Bischitcz Ignác kiadása / Mures riverbank
2320850
22338
434
Transylvania
Ansichtskarten
T4
1917 Szászrégen, Reghin; Städtischer Gasthof / Városi szálloda, Goldmann Samu üzlete, lovaskocsi. E. Fabritius & Co. / hotel, inn, shops, horse-drawn carriage + "Kriegslazarett Abteilung" "K.U.K. ETAPPENPOSTAMT 265" (EM) 1500027
22339
434
Transylvania
Ansichtskarten
T1/2
Szászrégen, Reghin; Matskásy kastély / castle
2330472
22340
434
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1903 Szászrégen, Reghin; Magazinsgasse / Magazin utca, Jeney Jenő, Farkas Lázárné üzlete. Gust. Rösler kiadása. Photogr. Heiter / street view, shops (kopott sarkak / worn corners) 2043870
22341
434
4800
Transylvania
Ansichtskarten
T2
1916 Szászrégen, Reghin; falubeliek mosnak a folyóban / villagers washing clothes in the river. phoot Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF