Siebenbürgen Zahl der Lose: 1744
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2804637
20998
434
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Anina, Stájerlakanina, Steierdorf; (EK) 2807254
20999
434
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1921 Arad, Fő utca, Első Magyar Általános Biztosító Társaság Főügynöksége, Millennium sörcsarnok és étterem, hirdetőoszlop, autóbusz. Bickel József kiadása / main street, insurance company, restaurant and beer hall, advertising column, autobus (fl) 2809025
21000
434
14000
Transylvania
Ansichtskarten
T2
1899 (Vorläufer) Arad, Margit villa. Lith. Réthy L. és Fia / villa. Art Nouveau, floral, litho 2807233
21001
434
11000
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1901 Arad, Szabadság szobor, Löwy Herman üzlete. Szecessziós virágos litho keret / monument, shops. Art Nouveau, floral, litho frame (EK) 2807229
21002
434
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Arad, látkép madártávlatból. Réthy L. és Fia kiadása. Szecessziós lóherés litho keret / general view. Art Nouveau, litho frame with clover 2807237
21003
434
11000
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1902 Arad, Színház, üzletek. Szecessziós címeres litho keret / theatre, shops. Art Nouveau, litho frame with coat of arms 2804888
21004
434
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1903 Arad, Nyári színház, Nemzeti színház, Zilahy Gyula igazgató. Bloch H. kiadása / summer theatre, national theatre, theatre director. Art Nouveau, floral (felületi sérülés / surface damage) 2810971
21005
434
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Arad, Felső kereskedelmi iskola és park. Vasúti levelezőlapárusítás 52. sz. 1915. / trade school, park
2811073
21006
434
3200
Transylvania
Ansichtskarten
T1/2
Arad, Bulev. General Berthelot / utca, szálloda és kávéház, Erdélyi Hitelbank, üzletek / street view, hotel and café, bank, shops
2811184
21007
434
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1916 Arad, Maros részlet madártávlatból / Mures riverside (ragasztónyom / glue marks)
2807738
21008
434
Transylvania
Ansichtskarten
Arad - 3 db modern képeslap / 3 modern postcards
2807539
21009
434
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1958 Arad, szabadtéri óra a parkban / open air class in the park (fa) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF