Ignácz Rózsa: Róza leány asszony. Bp., Dante. Kiadói félvászon kötés,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000021/Ignacz-Rozsa-Roza-leany-asszony-Bp-Dante-Kiadoi-felvaszon-kotes-gerincnel-levalt-k~II2809655
2809655
17781
434
Beschreibung: Ignácz Rózsa: Róza leány asszony. Bp., Dante. Kiadói félvászon kötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
: pk