17600.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
[James] Fenimore Cooper: Skalpvadászok. I. Vadölő, II. Bőrharisnya. Ford.: Szirmai Józsefné. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp.,én.,Dante. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.