17588.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Pogány J. Béla: Rögös utakon. (Novellák.) DEDIKÁLT! Zólyom, 1909., "Nádosy F. Könynyomda:" Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.