Boros Ádám - Lacza Júlia et al.: A kapor. Anethum graveolens L. Magyarország Kultúrflórája IV. köt. 10. füzet. Bp., 1970, Akadémiai Kiadó, 69 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
[Buday Barna]: Magyar gazdák a német földről. (Az OMGE által 1907 május-június havában rendezett németországi tanulmányúton szerzett benyomások és tapasztalatok ismertetése írásban és képben.) Bp.,[1907], Országos Magyar Gazdasági Egyesület. Szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
Bíró Károly - Mercz Árpád: A bor készítése és kezelése. (Borgazdaság II.) Bp., 1953, Mezőgazdasági kiadó. Kiadói kopott félvászon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.