Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 51
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2810202
17250
434
Books: Gastronomy and Gardening
1927 szakácskönyve. Gyűjtötte 26 év tapasztalataiból: Fái Dezsőné. Uzhorod [Ungvár],1926, Genius Könyvnyomda, 277+6 p. Nagyon ritka ungvári kiadású szakácskönyv. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal. 2809946
17251
434
Vaday József: Vincellérkönyv szőlőmunkások és gazdák részére. Szemléltető rajzokkal. Temesvár, é. n. Polatsek-féle Könyvkereskedés, (Uhrmann Henrik-ny.), 3-120+14 (hirdetések) p. Harmadik, javított kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos elülső táblával, a címlap és az utolsó lap hiányzik. 2809786
17252
434
3800
Radvánszky Béla: Régi magyar szakácskönyvek. I. kötet. Bp., 1893., Athenaeum. Kiadói papírkötés, a hátsó borító pótolt, foltos, rajta bejegyzés, az utolsó lap foltos, az egyik sarkán hiány pár lap sarkán szamárfül. 2807433
17253
434
Szakáts mesterségnek könyvetskéje. Bp.,1978, MÉM Infromációs Központ. Kiadói műbőr-kötés. Minikönyv. 2807455
17254
434
Tolnai Kálmán: Horgászok szakácskönyve. Szeged, 1985, Somogyi Könyvtár-Dél-magyarországi Áramszolgáltató Vállalat-Szegedi Nyomda. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 200 példányban! Minikönyv 2807468
17255
434
Tolnai Kálmán: Horgászok szakácskönyve. Szeged, 1988, Dél-magyarországi Áramszolgáltató Vállalat-Szegedi Nyomda. Kiadói vászon kötés réz hallal. Megjelent 400 példányban! Minikönyv 2810152
17256
434
Szakácskönyv. Bp.,1906., Pátria, 258+8 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, laza kötéssel, kijáró lapokkal, címlaphiánnyal, rossz, széteső állapotban. 2661013
17257
434
Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1932, Athenaeum, 510+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított, sérült gerinccel. 2806859
17258
434
2803923
17259
434
Aujeszky László: Védekezés az időjárási károk ellen. Magyar Meteorológiai Társaság kiadvány 2. köt. Bp., 1930.,Magyar Meteorológiai Társaság. Kopott egészvászon-kötés, bekötött papírborítókkal. 2704563
17260
434
Örösi Pál Zoltán: A méhek etetése cukorral. Bp., 1942. M. kir. Földművelészügyi minisztérium 8p. Foltos kiadói papírborítóval, kis szakadással 2704665
17261
434
600
Jelentés a Magyar Méztermelők Szövetkezetének 1933. évi működéséről. Közrebocsájtja az Igazgatóság Hatvan, 1934. 31+2p. Kiadói papírkötésben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF