Páll Endre: A vaddisznó és vadászata. Bp.,1966, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzéssel, a címlapon bejegyzésekkel. Megjelent 1400 példányban.
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. IV. kötete. Vadász és útleírásokkal, és többek között a tátrai életről, Balatonról szóló résszel is. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp.,1909, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai Rt.), IV+384 p. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött... Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Schell József illusztrációival és a szerző fényképeivel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.