Peter Hore: Battleships. London, (2005.),Lorenz Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis szakadással.
Samuel Loring Morison - Norman Polmar: The American Battleship. St. Paul, 2003, MBI. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Anthony J. Watts: The Royal Navy. An illustrated history. London,1999., Borckhampton Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis szakadással.
Kenedy Géza: Magyar vér Boszniában. Az 1878. évi bosznia-hercegovinai hadjárat félszázados évfordulójára. Bp., 1928, Stádium. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Breit József, Doberdói: Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harcának katonai története. I. köt.: A téli hadjárat. Bp., 1897, Márkus Samu, VII+309 p.+ 5 t. Átkötött kopott félvászon-kötés, egy tábla javított, egy tábla hiányzik.
Breit József, Doberdói: Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harcának katonai története. III. köt.: A nyári hadjárat. Bp., 1898, Grill Károly, V+332+1 p. Korabeli kissé kopott félvászon-kötés, festett lapélekkel, a táblák hiányoznak.
Dunapataj az I. világháborúban. Faddi József dunapataji népfölkelő naplója. (Élettörténet a világháborúból 1914 - 1917). Az előszót és a jegyzeteket írta: Rákóczy Rozália. Kalocsa-Dunapataj, 2014, Viski Károly Múzeum - Kalocsai Múzeumbarátok Köre. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 példányban.
Harald Eggenberger: Österreich-Ungarns U-Boot-Kommandanten 1914 bis 1918. Mit einem Vorwort von Bernhard Wenning. Schleinbach, 2013., Winkler-Hermaden. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Wladimir Aichelburg: Schlachtschiffe Österreich-Ungarn. Habsburg, Árpád und Babenberg in zeitgenössischen Dokumentum. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 3. Wien, 2001., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Wladimir Aichelburg: Der Thronfolger und das Meer. K. u. k. Admiral Erzherzog Franz Ferdinand von Österreich-Este in zeitgenössischen Bilddokumenten. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 2. Wien, 2001., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Nikolaus A. Sifferlinger: Rapidkreuzer Helgoland. Im Einsatz für Österreich-Ungarn und Italien. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 7. Wien-Graz, 2006., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Zvonimir Freivogel: Österreichisch-ungarische Hochseetorpedoboote und ihre Schicksale. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 5. Wien-Graz, 2002., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.