Bücher: Militaria Zahl der Lose: 41
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2810183
16832
434
Books: Military
Horváth Miklós-Kovács Vilmos: Hadsereg és fegyverek, 1956. Bp., 2011, Zrínyi Média. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2808087
16833
434
Books: Military
Dr. Philipp Kálmán: Egy tüzértiszt harctéri élményei. Bp., Hungária Nyomda. Félvászon kötés, belül a címlapnál szakadt.
2747975
16834
434
Books: Military
Arturo Marcipati: Haditörvényszék. Bp., é.n. Franklin. Kiadói egészvászon kötésben.
2727872
16835
434
Books: Military
2809280
16836
434
Books: Military
Csonkaréti Károly: Hadihajók a Dunán. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban.
2809276
16837
434
Books: Military
Szakály Sándor: A magyar tábori csendőrség. Bp., 1990, Zrínyi. Kiadói kissé kopott papírkötés, volt könyvtári példány.
2786377
16838
434
Books: Military
1936 Hadtörténelmi Közlemények. 1936. évf. XXXVII. köt. I-II. füzet. Szerk.: Gyalókay Jenő. Bp., 1936, MTA, 4+167 p.+1 t. Kiadói papírkötés,foltos borítóval, két kijáró lappal, foltos lapokkal, aláhúzásokkal. 2804221
16839
434
Books: Military
2804213
16840
434
Books: Military
Sára Sándor: Pergőtűz. A 2. magyar hadsereg pusztulása a Donnál. Bp., 1988. Tinódi. Első kiadás. Kiadói papírkötés
2808328
16841
434
Books: Military
A világháború képes krónikája. IV. kötet. Bp., 1915, Révai. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. 2749829
16842
434
Books: Military
Arzenál Könyvek. Repülőgépek. 1914-1939. Szerk.: Nádori Attila. Ford.: Panajotu Kosztasz. Bp., 2016, Ventus Libro. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2768373
16843
434
Books: Military
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF