16090.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
[Cholnoky Jenő: A Kárpátoktól az Adriáig. Nagy-Magyarország írásban és képben. 355 képpel, számos szövegközti ábrával. Bp.,1934, Somló Béla], 3-275 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal, foltos lapokkal, a képanyagnál kissé hullámos lapokkal, bélyegzéssel.