16124.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, borítóval.