16088.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Kodolányi János: Suomi titka. Bp., 1944., Magyar Élet. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.