19 000 HUF
50,40 EUR, 54,29 USD
Imreh Zsigmond (1900-1965): Diósgyőri templom. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán Miskolci Galéria címkéjével, üvegezett fakeretben, 30×42 cm