Pohárnok Zoltán (1905-1976): Női portré. Rézkarc, papír, jelzett. Kiss... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Poharnok-Zoltan-1905-1976-Noi-portre-Rezkarc-papir-jelzett-Kisse-foltos-9x6-cm~II2789207
2789207
10298
434
Rufpreis:
2 000 HUF 5,31 EUR , 5,71 USD
Beschreibung: Pohárnok Zoltán (1905-1976): Női portré. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. 9x6 cm
: hsz