10352. 434. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF
0 HUF
Szász Endre (1926-2003):. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozással 34/100. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60x45 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert