10656.
434. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első fele (Szontágh Tibor?): Hegyvidéki táj (Bükk, Tátra?). Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35×28 cm