1686 de Fer, Nicolas: Plan de Bude. Francia nyelvű térképmetszet Buda ostromáról [Lyon, 1687. Chez Thomas Amaulry]. Rézmetszet, mérete: 325x210 mm Jó állapotban, paszpartuban
1896 I. Ferencz József austriai Császári és Magyarország koronás Apostoli Királya az Ezredéves Országos Kiállítás emlékére. kiadja özv. Verebély Sománé. Nagy méretű litográfia. Lapméret 48x62 cm
cca 1900 Szász és román parasztasszony, színezett metszet, paszpartuban 6x12 cm, 5x10 cm / Saxon and Romanian peasant in folkwear, 2 colored engravings
1664. Hieronymus Ortelius Augustus - Martin Mayer: Léva vára. "Abbildung deß harten treffens be? lewentz mit den Tűrcken den 9/19 Julj 1664" Fametszet, papír, üvegezett keretben. 16,5x25 cm
1566. Nelli, Niccol? (16. sz.): GIVLA Fortezza in Ongheria nei consini di Tran- siluania assediata da infideli. Gyula ostroma 1566-ban. Fametszet, papír, üvegezett keretben. 13,5x21 cm
Johann Schönberg (?-?): 4 db Genoveva legendájával kapcsolatos metszet, XIX. sz első fele. Akvarellel színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Feltekerve, sérült, foltos. 17x24 cm körüli méretekben