11361.
434. Gelaufene Fernauktion
Antik
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Ophir design fém asztali szett (hamuzó, gyufatartó, gyertyatartó, tálca), 4 db-os, jelzett, kopásokkal, d: 29,5 cm-ig, m: 25 cm-ig