8 500 HUF
22,55 EUR, 24,29 USD
Régi Perion akkumulátoros kézilámpa, vasúti vagy bányász lámpa, XX. sz. közepe körül, fém, a zománcozás részben lekopott, rozsdafoltos, 38x15x9,5 cm