11998. 434. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF
0 HUF
Régi fajansz betétes, fém keretes tálca, jelzett, repedésekkel, kopásnyomokkal, 29x23,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras