11569. 434. Gelaufene Fernauktion Skulpturen, Statuetten, Plaketten
12 000 HUF
0 HUF
Afrikai kőszobor, jelzés nélkül, kopásokkal, kisebb sérülésekkel, m: 15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert