11597.
434. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
20 000 HUF
53,05 EUR, 57,14 USD
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Munkásőr. Fém, jelzett, kő talapzaton, sérült m: 20,5 cm