31642.
434. Gelaufene Fernauktion
Moderne Beischläge, Fantasiemünzen
3 000 HUF
DN "Koronázás szett - 1867" aranyozott rézötvözet utánveret emlékérem pár, sérült dísztokban, tanúsítvánnyal, egyik kapszulában (38,61mm) T:PP