31645.
434. Gelaufene Fernauktion
Moderne Beischläge, Fantasiemünzen
40 000 HUF
DN "Magyar századok - nemzetünk dicső története" hiánytalan emlékérem sorozat kapszulákban, tanúsítványokkal, papír dísztokban, benne 12xklf aranyozott Cu emlékérem (35mm) + "Munkácsy Mihály: Honfoglalás" multicolor rátétes aranyozott Cu emlékérem (40mm) + "Honfoglalás emlékérem" Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm) T:1-