Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 242
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2763407
31334
434
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2785858
31335
434
Numismatik
Arató Gyula (1889-1969) 1944. "Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége" ezüstözött fém díjérem szalagon, hátoldalán "Orsz. Férfi Bajn. II. oszt. 1944. I.". (45mm) T:2
2622645
31336
434
Numismatik
2720429
31337
434
Numismatik
2780768
31338
434
6500
Numismatik
2780838
31339
434
Numismatik
2780796
31340
434
7500
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1927. "VB (Vasutas Bajnokság) II. 1927" kétoldalas, jelzett labdarúgó díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (21,50g/0.800/36x36mm) T:2 patina
2770323
31341
434
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1928. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas jelzett Br díjérem füllel (30mm) T:2 gravírozással
2780774
31342
434
7500
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Vasutas Bajnokság 1929 II." kétoldalas, jelzett Ag labdarúgó díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (19,82g/0.800/37mm) T:2 patina
2763458
31343
434
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács" peremén jelzett, ezüstözött bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1 patina
HP 1282 2779830
31344
434
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem (30mm) + ~1930. "Újpesti Torna Egyesület" bronz díjérem "Ludvig" gyártói jelzéssel (35mm) T:2 patina 2722203
31345
434
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács" ezüsötzött bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF