Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 242
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2700611
31358
434
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1988. "III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25" kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, karc, kis ph
2676916
31359
434
Numismatik
2763779
31360
434
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) DN "International Junior All Style Karate Federation" angol nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina 2801962
31361
434
Numismatik
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" fém emlékérem (32mm) T:1- (PP)
2619498
31362
434
Numismatik
Garamkeszi János (1936-2014) 1981. "Szegedi Pályaavató Verseny 1981" zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2- patina, zománchiba, letört fülnyom, hátoldalán kis firka
2776677
31363
434
Numismatik
Gál Dezső (1870-?) 1930. "Budapest Székesfőváros I. kerületi levente versenye - 1929. VI. 9." kétoldalas bronz díjérem füllel (41mm)
T:2
2785722
31364
434
Numismatik
Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club alapításának 50. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "LUDVIG" gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Hungary 1936."50th Anniversary of the Athletic Club of Pécs" Br commemorative medallion, "LUDVIG" makers mark on the edge. Sign.: Alice Gosztonyi (61mm) C:XF
2805409
31365
434
Numismatik
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. "A Magyar Úszó Szövetség bajnoki érme" egyoldalas, festett Zn díjérem (50mm) + "Magyar Úszó Szövetség kerületi bajnoki érme M.U.SZ 1907" egyoldalas festett Zn díjérem (38mm) + "M.U.SZ 1907" egoldalas, festett Al érem (34mm) T:1-,2 kopott festés 2372650
31366
434
Numismatik
2786144
31367
434
Numismatik
Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ /" kétoldalas Zn emlékérem (50mm) T:1-,2 patina
2672331
31368
434
Numismatik
2620365
31369
434
2200
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF