Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 242
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2785716
31370
434
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem (53mm) T:1
2779761
31371
434
Numismatik
Lapis András (1942-) 1988. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság - 1988" kétoldalas aranyozott fém díjérem füllel (42mm) T:1-
2762947
31372
434
Numismatik
Lapis András (1942-) 1988. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság - 1988" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- ph, kis patina
2810333
31373
434
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Budapest Vívó Világbajnokság / MVSZ" ezüstözött bronz részvételi emlékérem sérült tokban (42,5mm) T:1- (PP)
2763065
31374
434
Numismatik
2802171
31375
434
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1934. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" bronz díjérem (30mm) + ~1930. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" bronz díjérem mellszalagon (30mm) + 1933. kétoldalas bronz lövészsport érem "Huguenin" gyártói jelzéssel, "Házi verseny 1933" gravírozással T:2,2- korr. 2785823
31376
434
Numismatik
Matzon Frigyes (1909-1986) 1932. 2db "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" bronz díjérem "Arkanzas Bp." gyártói jelzéssel, mindkettő hátoldalán gravírozással (50mm) T:1-,2 patina
TP 1800.
2786189
31377
434
Numismatik
Matzon Frigyes (1909-1986) 1947. "Budapesti Tekéző Alszövetség" kétoldalas bronz díjérem "8-as bajn. 1947 II." gravírozással (58mm) T:2 2777726
31378
434
Numismatik
2778447
31379
434
Numismatik
Morelli Gusztáv (1848-1909) / Exner Károly (1850-1919) ~1910-1930. "Magyar Athletikai Szövetség Versenydíja" jelzett bronz díjérem szalag nélkül, peremen "Ludvig E. Budapest" beütés (35mm) T:2
2776665
31380
434
Numismatik
Nyitray Dániel (1890-1971) 1921. "A Magyar Athletikai Szövetség Északi kerülete" kétoldalas bronz sportérem (35mm) T:2 patina, ü. 2716949
31381
434
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF