Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 242
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2776554
31382
434
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Reményi József (1887-1977) 1930. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" ezüstözött bronz emlékplakett, hátlapon "1930. I. 12-i Futóverseny II. B. oszt. I. díj" gravírozással (49x61mm) T:2,2- patina
HP 2210.
2681289
31383
434
Numismatik
Reményi József (1887-1977) 1931. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" bronz emlékplakett (50x62mm) T:2 ü., ph.
HP 2210. 2763438
31384
434
Numismatik
2619750
31385
434
Numismatik
Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Jubileumi Sportverseny Győr 1271-1971 / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem (80mm) T:2 patina, kis ph
2793129
31386
434
Numismatik
Szentirmai Zoltán (1941-) 1998. "1998-as atlétikai Európa-bajnokság" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 2622966
31387
434
Numismatik
Szomor László (1908-1980) 1949. "MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II." kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina
2803644
31388
434
Numismatik
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Magyar Főiskolai Sportegyesületek Egyesülése 1907" egyoldalas bronz emlékérem "Ludwig" gyártói jelzéssel (40mm) + 1942. "Bethlen Gábor Polgári Lövészegyesület" ezüstözött fém plakett (41mm) T:2,2- patina, korrózió 2803647
31389
434
Numismatik
Sződy Szilárd (1878-1939) 1929-1930. "A Budapesti Tanárképző Gyakorló Középiskola Sport Turista Szakosztálya" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem (45mm) T:2 2805535
31390
434
Numismatik
Tarján Oszkár (1875-1933) ~1920-1930. "Magyar Athletikai Club / MAC" kétoldalas vert bronz érem (28mm) + "MAC" egyoldalas Zn érem (38mm) T:1 patina 2676831
31391
434
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" kétoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina, kis ph
2763426
31392
434
Numismatik
~1900. "Debreczeni Torna Egyesület - II. díj" kétoldalas bronz díjérem (43mm) T:2
2776683
31393
434
Numismatik
1906. "Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj" peremen jelzett Ag sport díjérem füllel, "...ESI" gyártói jelzéssel, "rúdugrás I. - 1899. XII. 8." gravírozással (16,50g/0.800/33mm) T:1- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF