Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 242
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2775941
31394
434
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1907. "Rúdugrás II. / 1907. jún. 2." bronz díjérem füllel (30mm) T:1-,2 2780754
31395
434
6500
Numismatik
~1910. kétoldalas, jelzetlen Ag labdarúgó díjérem füllel, "HP" beütésekkel (14,10g/30x30mm) T:1- patina
2763685
31396
434
3400
Numismatik
~1910. "Postás Sport Egyesület 1899" kétoldalas, jelzett Ag díjérem füllel (15,37g/0.800/33mm) T:1-,2 patina
2778380
31397
434
Numismatik
2801875
31398
434
Numismatik
1912. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912" bronz díjérem, hátoldalán "Uszás II. 1935" gravírozással (40mm) T:1- 2805482
31399
434
Numismatik
1913. "Soproni Líceumi Tornakör II. 1913 X/11" kétoldalas vert bronz díjérem T:1-
2775943
31400
434
Numismatik
2763607
31401
434
Numismatik
2775938
31402
434
2200
Numismatik
1920-1922. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" 3db bronz sport díjérem (egyiken kopott ezüstözés), 2db gravírozással a hátoldalán T:2
2803632
31403
434
Numismatik
~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" 8xlkf bronz, Al kétoldalas díjérmek (30mm-36mm) + 1964. Újpest felszabadulási Emlékverseny I." lövész díjérem (40mm) T:2,2- patina, korrózió 2803634
31404
434
Numismatik
~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" 9xlkf ezüstözött bronz, bronz és Al kétoldalas díjérmek (30mm-36mm) + 1963. "Ünnepi verseny II. forduló" lövész díjérem (40mm) T:2,2- patina, korrózió
2780698
31405
434
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF