Porzellan Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2701384
11015
434
200
KPM jelzett leveses tányér, 3 db , kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, lepattanással d: 24,5 cm 2761041
11016
434
3800
Witeg Kőporc virágmintás porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
2761040
11017
434
3800
Virágmintás porcelán váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21,5 cm
2759125
11018
434
British Anchor Ironstone, angol fajansz teáskanna, 'Old Country Castles' máz alatti mintával. Jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
2759123
11019
434
Royal Tudor Ware Ironstone, angol fajansz teáskanna, '17th Century England' máz alatti mintával. Jelzett, minimális kopással, m: 21 cm 2759122
11020
434
Royal Tudor Ware Staffordshire, angol fajansz teáskanna, 'Coaching Taverns 1828' máz alatti mintával. Jelzett, minimális mázrepedésekkel, m: 21,5 cm
2806799
11021
434
Koppenhágai madárfiókák, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 5 cm 2762060
11022
434
Kahla hagymamintás süteményes tányér, jelzett, hibátlan, d: 28 cm
2762022
11023
434
Schaubach Kunst, német mandolinozó puttó, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
2761446
11024
434
Kínai porcelán teás készlet négy személyes. Kézzel festett, Kopással
2784463
11025
434
4800
2788180
11026
434
4800
Villeroy & Boch Alt Srassburg - Vegyes teás készlet, hiányokkal, különböző csészék. Jelzett, csorbákkal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF