Porzellan Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2746472
11039
434
Japán váza, kanadai lovassal, matricás, jelzett porcelán, kopásokkal, m: 14 cm
2746491
11040
434
3200
5 db japán falitányér, porcelán, kopott, jelzett, d: 13-20 cm
2765829
11041
434
2 db antik csésze, kopott, jelzett. 2753534
11042
434
ENS kínáló, porcelán, rózsákon kis lepattanás, 16x23 cm
2785652
11043
434
Kínai szakés csésze, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, d: 5,5 cm
2804699
11044
434
Wallendorf virágos lányka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16 cm 2765200
11045
434
Rosenthal teás készlet, 6 db csésze, 5 db csészealj, kanna, kiöntő és cukortartó, matricás, jelzettek a csészék és csészealjak aljain, kopott, az egyiken hajszálrepedéssel. 2800503
11046
434
Cseh Alt-Wien lábas kínáló. Matricás, jelzett, repedéssel 13x8 cm
2421308
11047
434
2780099
11048
434
Bavaria ezüstözött mokkás készlet, jelzett, kopott. 2779646
11049
434
Kínai mintás díszváza, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
2779651
11050
434
Antik tortatál, porcelán, jelzés nélkül, kopott, d: 38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF