Porzellan Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2810898
11051
434
Oscar Schlegelmilch bonbonier, részeb kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 13x8x7 cm
2810774
11052
434
Krautheim Bavaria porcelán mokkás csésze és alj. Matricás, jelzett, hibátlan. 2810818
11053
434
Kolozsvári porcelán gyár vázácska. Matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal. m: 7 cm, d: 6,5 cm
2810577
11054
434
Revol francia porcelán dísztányér, őszi tájkép mintával. Matricás, jelzett, szélén minimális hiba, d: 19,5 cm
2805593
11055
434
Johnson Bros angol porcelán tálka, 3 db, különböző mintával, XX. sz. eleje, matricás, jelzett, d: 10,5 cm
2810880
11056
434
Wallendorf sárkányos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18, 20,5 cm
2808406
11057
434
Haas & Czjzek leveses tál, jelzett, hibátlan. d: 25 cm 2808348
11058
434
Alba Iulia / Gyulafehérvár: Kalapon ülő kisfiú. Ritka gyűjtői darab. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 11 cm 2808080
11059
434
Vegyes porcelán tétel, vegyes méret és állapot. Hollóházi, német.
2807618
11060
434
6 db mokkás porcelán csésze aljjal, dobozban, hibátlan.
2801928
11061
434
Keleti porcelán váza, kopott, jelzett, m: 20 cm
2804077
11062
434
Thun porcelán tálka, jelzett, hibátlan, 9,5x14,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF