Porzellan Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2652561
11075
434
4800
Apulum jelzett fotelben ülő nő, porcelán, kopásnyomokkal, m: 16 cm
2753273
11076
434
Elefánt figura, porcelán, jelzés nélkül, kopott, m: 9 cm 2753296
11077
434
Antik Tudós figura, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal. M: 11,5 cm 2753299
11078
434
Kínai hölgy figura, porcelán, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 21,5 cm
2753304
11079
434
Hattyú figura, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 10,5 cm
2753271
11080
434
Elefánt figura, porcelán, jelzés nélkül, kopott, m: 9 cm 2753340
11081
434
2200
Cseh mitológiai jelenetes fajansz váza, kopott, jelzés nélkül, m: 19 cm
2753422
11082
434
Rosenthal virágos bonbonier, jelzett, kopásokkal, 13x10 cm
2753436
11083
434
4 db japán teáscsésze, matricás porcelán, jelzett, kopott. 2753456
11084
434
Kanadai emlék tányér, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm
2804695
11085
434
Cseh Alt wien kiöntő. Matricás, jelzett, hibátlan 12 cm
2802974
11086
434
PM porcelán dobozka. Matricás, jelzett, kis kopással 8x4 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF