Porzellan Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2806716
10904
434
Herendi nagyméretű nyuszi pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14x13x11 cm 2806700
10905
434
Herendi Viktória mintás, koi halas bonbonier. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással, m: 9 cm 2806687
10906
434
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2788602
10907
434
11000
2705136
10909
434
Herendi porcelán harkály figura, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyommal, m: 4,5 cm 2807695
10910
434
2806713
10911
434
Herendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
2806705
10912
434
6500
Herendi Viktória mintás kiöntő és mini váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6,5-7 cm 2802766
10913
434
Herendi virágmintás porcelán fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, törött d: 9,5 cm
2701914
10914
434
2 db Herendi Viktória mintás leveses tányér, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, apró tűzrepedéssel, csorbával, jelzett, d: 24,5cm 2808321
10916
434
Herendi porcelán rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, sérüléssel d: 8 cm
2802973
10917
434
Herendi Viktória mintás porcelán só és bors tartó. Kézzel festett, jelzett, sérült 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF