Porzellan Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2808305
10868
434
100000
Herendi porcelán Horthy Miklós kormányzó büszt. Fehér mázas, jelzett, hibátlan Erdey Dezső (1902-1957) szobrász jelzett formaterve. m: 23,5 cm 2787246
10869
434
200000
Herendi Vieux mintás Gerpárd, Első kiadás R!, hálós és 24K arany festés, méret L (16cm x 13cm x 7cm), hibátlan állapot. Jelzett.
2787490
10870
434
200000
Herend- Tigris fekete hálós és arany festéssel. Méret L (20cm x
9,2cm x 8,5cm), hibátlan állapot. Jelzett.
2787478
10871
434
160000
Herendi Vieux Tigris zöld hálós és arany festéssel. Méret L (20cm x
2787485
10872
434
160000
Herendi Vieux mintás Tigris fekvő, fekete hálós és 24K arany festéssel. Méret
L (18cm x 7cm x 5cm), hibátlan állapot. Jelzett. Boltban már nem kapható típus.
2622523
10873
434
85000
2784954
10874
434
100000
2784826
10875
434
150000
Zsolnay bagoly, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
2809745
10876
434
26000
2804591
10877
434
11000
Zsolnay kőporcelán váza. Csurgatott kulé mázzal. Kézzel festett, jelzett, szájperemén minimális mázlepattanás. m: 16 cm, d: 10 cm 2808818
10878
434
4800
"Országos Bélyegnapi Kiállítás - Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 10 cm
2808806
10879
434
4800
1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF