Dr. Balázs Károly: Fiume és a magyar tengerpart. Kiadók, nyomdák, illusztrátorok, témák. Képeslapgyűjtők Kiskönyvtára 2. Bp., 1994.,. Szerzői, 70 p. + X t. Számozott (398./400) példány. Kiadói papírkötés.
Héjjas Pál: Tihany a Balaton partján. (Régi balatoni levelezőlapok a század első feléből.) Tihany, 1998., Tihany Község Önkormányzata. Gazdag Tihanyt ábrázoló képanyaggal illusztrált. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés.;
Jerusalem Old Jewish Postcards. Szerk.: Toronyi, Zsuzsa. Erdei Grünwald Mihály jegyzeteivel. Bp., 1999., Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.;
Makó régi képeslapokon a millenniumtól 1945-ig. Válogatás makói gyűjtők és a József Attila Múzeum gyűjteményéből. Makó, 2010., Agenda Natura Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;
A régi Veszprém képeslapokon. Válogatás Balogh Gyula gyűjteményéből. Veszprém, 2002., Faa Produkt Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;