17697.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Galabárdi Zoltán: Jégvirág. A szerző, Galabárdi Zoltán (1928-1997) író által Major Anna (1932-2021) dramaturg hallgató,később a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1965, Kossuth. Kiadó egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.