17538.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jósika Miklós: Az utolsó Bátori. II. és III. rész. Jósika MIklós' Regényei VII. és VIII. kötet. Pest, 1850., Heckenast Gusztáv, 4+316+1; 4+335+1 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal.