17691.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Kassák Lajos: Egy lélek keresi magát. Regény. Bp.,1948,Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.