1914 Magyar vasuti szaknaptár közlekedési almanach és sematizmus. X. évfolyam. 1914. Szerk.: Wodianer Béla Antal. Bp., 1914., Wodianer F. és Fiai, 2+182+XXXII+H+784 p.+5 t. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, térképvázlatokkal illusztrált. Valamint rendkívül gazdag korabeli reklámanyaggal illusztrált. Benne rengeteg információval, adattal, hajózási vállatokkal is. Kiadói kopott egészvászon-kötés, d...
Szécsey István: Az Árpádtól a Hargitáig. A Ganz gyorssínautóbusz, motorkocsi és motorvonat gyártásának aranykora (1934-1959). Bp., 2006, MÁV. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Kassenwesen. Heft 1. Allgemeine Bestimmungen für die Reichsbahnkassen. Deutsche Reichsbahn Lehrstoffhefte für die Dienstanfängerschule. Leipzig, 1943, Verkehrswissenschaftliche Lehrmittelgesellschaft Reinhold Rudolph, VIII+92 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Medveczki Ágnes: A millenniumi földalatti vasút. Közlekedési Múzeum Közleményei 4. Bp.,1975., KÖZDOK, 67 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 3050 példányban.
Medveczki Ágnes - Petrik Ottó: 75 éves a budapesti földalatti vasút. Összeáll.: - -. Vasutak Világa 2. Bp.,1971,Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Kócziánné Szentpéteri Erzsébet: Az utasellátás története. Gördülő szállodák - pályavendéglők. Vasutak Világa 4. Bp.,1973,Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Medveczki Ágnes: A kocogó omnibusz, a száguldó villamos és a többiek. A fővárosi forgalom rendjének és biztonságának kialakulása. Vasutak Világa 5. Bp.,1972,Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
1911-1931 Vasúti lapok, közlönyök, 3 szám: M. Kir. Államvasutak hivatalos lapja 1911. aug. 5., Vasuti és közlekedési közlöny. 1931. okt. 11., 13. Valamint 2 lap más vasúti szaklapokból kivágva.