Bücher: Jagd Zahl der Lose: 18
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2807421
17278
435
Books: Hunting
Tolnai Kálmán: Vadhúsok készítése - vadászok szakácskönyve. 1-3. köt. Bp., 1986., Nyomdaipari Grafikai Vállalat,(Ságvári-ny.) Minikönyvek. Kiadói műbőr-kötések. hibátlan 2807453
17279
435
Books: Hunting
Tolnai Kálmán: Horgászok szakácskönyve. Szeged, 1985, Somogyi Könyvtár-Dél-magyarországi Áramszolgáltató Vállalat-Szegedi Nyomda. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 200 példányban! Minikönyv 2807438
17280
435
Books: Hunting
Tolnai Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Készült 500 példányban (számozatlan). Dunaújváros, é.n., Fejér megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 2767482
17281
435
Books: Hunting
Egon Freiherrn v. Kapherr: Drei Jahre Sibirien als Jäger und Forscher. Stuttgart-Berlin-Leipzig, 1925., Deutsche Verlags-Anstallt. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés. 2777426
17282
435
Books: Hunting
Kovács Anett: Gróf Tiszta Lajos az erdészek emlékezetében. Gyula, 2018, Dalerd Zrt. Kiadói kartonált papírkötés.
2790381
17283
435
Books: Hunting
Pák Dienes: Vadászattudomány. Állami Könyvterjesztő Vállalat reprint sorozata. Bp., 1983, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1829-es kiadás reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.
2821916
17284
435
Books: Hunting
2820837
17285
435
Books: Hunting
Temesváry Ferenc: Vadászfegyverek. Bp., 1992, Zrínyi Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban 2814688
17286
435
Books: Hunting
Az őz és vadászata. Szerk.: Dr. Berdár Bél. Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval. 2814694
17287
435
Books: Hunting
Kovács György - Heltay István: A mezeinyúl. Ökölógia, gazdálkodás, vadászat. Bp., 1985, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2820523
17288
435
Books: Hunting
Páll Endre: A vaddisznó és vadászata. Bp.,1982, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2814684
17289
435
Books: Hunting
Zoltán Attila: Vadászfegyver- és lőismeret. Nemzetközi vadászfegyver-kalauz. 2. köt. Bp., 1981, Mezőgazdasági Könyvkiadó-Interpress Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF