Fialka Gusztáv: A betegápolás kézikönyve. Dr. Müller Kálmán ajánlásával. Bp., 1910., Franklin,VIII+208 p. + IV t. Átkötött félvászon-kötés, bélyegzésekkel, a gerincen címkével.
[Erismann, Friedrich] Dr. Erismann Frigyes: Népszerű egészségtan. (A Természettudományi Könyvkiadó Vállalat XVIII. kötete). Bp., 1880, K. M. Természettudományi Társulat (Franklin-ny.), XVI+391 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
Növénytani közlemények. A Kir. Magyar Természettudományi Társulat Növénytani Szakosztályának folyóirata. Szerk.: Schilberszky Károly, Klein Gyula. Harmadik kötet. 1-4. füzet. és Negyedik kötet 1-4. füzet. Bp., 1904., Kir. M. Természettudományi Társulat. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, néhány foltos lappal, bejegyzésekkel és bejelölésekkel, rajzzal. Benne az eredeti, szakadoz...
Verhandlungen und Mittheilungen des Siebenbürgischen Vereins für Naturwissenschaften in Hermannstadt. XXXVII. Jahrgang. Hermannstadt (Nagyszeben), 1887, Buchdruckerei der v. Closiusschen Erbin. 144 p. Német és latin nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval, felvágatlan példány.
M. Coppius: Freihandflechten mit Papier und Kartonstreifen. Kinderbeschäftigungen nach Fröbel 1. Ravensburg, ,Otto Maier, 24 p.+ X (fekete-fehér képtáblák) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal.
Paul Eipper: Das Haustierbuch. Vom Wesen der Schönheit und dem Nutzen unserer Tier-Kameraden. Berlin,1938,Deutsche Buch-Gemeinschaft. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a gerincen kopásnyomokkal.