Fejezetek a 150 éves Ganz-gyár történetéből. 1844-1994. Szerk.: Kiss József, Mezei István. Bp., 1994, S&W Nyomda. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
Bossányi József: Kőműves- és kőfaragószerkezetek. Bp., 1927, Athenaeum, 288 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót felhasználták, kissé kopottas borítóval.
A magyar repülés útja a felszabadulástól napjainkig. Bp., 1952, Magyar Repülő Szövetség, 201+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval