10126. 435. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Feledy Gyula (1928-2010): Tiszapalkonyi hőerőmű. Rézkarc, papír, jelzett, 26×20 cm, lapszéli néhány kevés apró folttal, üvegezett fakeretben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras