Haller Géza: Távoli vár. Olaj, rétegelt falemez. Dekoratív keretben. 2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Haller-Geza-Tavoli-var-Olaj-retegelt-falemez-Dekorativ-keretben-27x38cm~II2767037
2767037
10177
435
9500
Rufpreis:
9 500 HUF 25,20 EUR , 27,14 USD
Beschreibung: Haller Géza: Távoli vár. Olaj, rétegelt falemez. Dekoratív keretben. 27x38cm
: pk