10765.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
Jelzés nélkül: 4 db dekoratív szecessziós ornamentika, 1910 körül. Akvarell, papír, jelzés nélkül, lap széle helyenként kissé foltos és kissé sérült, 26×22 cm körüli méretekben