10797.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Jelzés nélkül: Virágzás. Olaj, vászon. 70x50 cm.