10688. 435. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj. Akvarell, papír, 27x18,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk