10893.
435. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Les Modes Parisiennes divatillusztrációja, 1850 körül. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Lap alján kisebb szakadással. Üvegezett fakeretben. 27x37 cm.